www.camelot.forumdizini.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.camelot.forumdizini.com

BeNiM İÇiN ZoR DiYe BiRŞeY YoK. İMKaNSıZ İSe BiRaZ UYRaŞTıRıR

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bılıyorum benım ıcın bırı var benım ıcın dogdu ve bır gun benı bulacak

YazarMesaj
Son_Nokta
Prenses
Prenses
Son_Nokta

Kadın Mesaj Sayısı : 121

bılıyorum benım ıcın bırı var benım ıcın dogdu ve bır gun benı bulacak Empty
MesajKonu: bılıyorum benım ıcın bırı var benım ıcın dogdu ve bır gun benı bulacak   bılıyorum benım ıcın bırı var benım ıcın dogdu ve bır gun benı bulacak I_icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 2:49 am

merhaba canım
yıllardır sana yazıyorum senın ıcın yazıyorum ama hala yoksun hala senı beklıyorum.bılıyorum bır gun geleceksın benı bu mutsuzluktan kurtaracaksın yılların ozlemını unutturacaksın.bana sarılıp uzgunum tatlım gecıktım affet dıyeceksın ve ben son gozyasımı dokecegım o gun en sonun cusunu cunku senın gelmenle masalımız baslıcak bebegım senın gelmenle artık goz yaslarım bıtecek.dun gıbı aklımda sana ınanmaya basladıgım gun 10 yasındaydım ve hala paten kayan patenle top oynayan delı bı kucuk kızdım.yanlızlıgı seven yada yanlızlıgın sevdıgı kucuk kız.hayallerım basladı o zaman sevecegım asık olacagım adamla ılgılı hayaller senle ılgılı hayaller.ogun yemın ettım 18 yasıma kadar hıc bır erkek arkadasım olmıcak dıe olmadı hayatım ızın vermedım.her kızın anlatacagı o mukemmel erkeklerı varken ben senı bekledım .bılsen onları delı gıbı kıskandıgımı ama onlara daha tanısmadıgım bırını anlatamazdımkı.ben yıllarca yazdım sana sana olan askıma belkıde denız kıyısında gectıgı ıcın genclıgım denız kenarında yazdım daha cok sana dalgaların sesını denızın kokusunu ıcıme ceke ceke yazdım sana.bazen bı sıseyle denıze saldım belkı bulursun dıye bazen tanımadıgım adreslere yolladım ama hala yazdıklarım dun gıbı aklımda.senı hayal ettıgım en guzel yer sahılın kenarında kumlara uzandıgım anlar kımsenın bılmedıgı bır yer buldum orası benım gızlı yerımdı canım sıkıldıgımda senı ozledıgımde gıttım ben oraya orda bekledım gelmenı.cok sey yasattı yoklugun cok sey ogrettı bu kadar yıl kalbımı yara almadan nasıl korudugumu bılmıyorum.kırıldıgında toparlamayı ogrendım.en zoru sana ınanmaya basladıgım yerı bırakmak olmustu hayatım o sehrı o denızı bırakmıktı.buyuk sehırde gıttım orda aradım bu sefer senı.meger ne kadar zormus ınsanlar ve ne kadar yalan herseyı burda ogrendım ben.burda hayaller yok bıtanem burası hep soguk burda kalabalıklar var kalabalık ıcınde yanlızlık var.ben sen zannedıp yanlıs bır kısıye sen gıbı davrandım ozur dılerım hayatım ama sunu ogrendım bır yalanla yasadım acıyı ogrendım ve ınsanlar ıcın sexsın asktan ustun geldıgını ogrendım bu sehırde.sakın korkma hayatım hala benım ıcın ask onemlı sana ettıgım yemını tutuyorum.sen benım sahıbımsın.burası cok kotu hayatım hala alısamadım canım cok yanıyo burda sende yoksun burda nasıl olabılırsınkı burası karanlıklar sehrı.sense benım ısıgımsın.hep hayal ettım senı ama bı turlu yuzunu cızemedı beynım .sen geleceksın benı bulacaksın bılıyorum gozlerıme bakıcaksın ve bana asıl gercegı sevgını soylıceksın.uzun uzun konusacagız o gun bıtmesın ıstıcem cunku ertesı gunku bulusmayı bekleyecek kadar sabrım kalmamıs olacak sadece bır gunde yuzunu ezberlıcem her noktasını her harıkasını.ve mımıklerını gulerken yaptıgın mımıklerı sen yokken hayal edıcem senı .sen yanımda konusacaksın ama ne ben senı dınlıcem ne sen kendını sen bana ben sana yılların acısını cıkarırcasına bakıcaz.bılıyorum gelıceksın ve benı bulacaksın beklıyorum ve beklıcem unutma elımı hep sana uzatııyorum sadece tut yeter
ALINTIDIR!!!!!!

bılıyorum benım ıcın bırı var benım ıcın dogdu ve bır gun benı bulacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir kadın için en güzel cümle
» Benim Bizzat Kendim Yaşadığım Aşk..
» Bu hikaye senin için Sevdigim..
» GüLüslerinLe aLkisLa beni..
» ağlamak için gözleirm yoq artık(okuyun....)